Dhoma me qera ne Vlorë

Jepet me qera nga: Besi 06 Tet 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Vlorë
JEPEN ME QERA 5 DHOMA TIP HOTEL,ME DY KREVATE,ME BANJO,BALLKON DHE AMBJENT GATIMI.
TE PESTA DHOMAT KANE PORTE TE VECANTE DHE KORIDOR TE PERBASHKET NE HYRJEN KRYESORE.
QERAJA PER ME SHUME SE NJE VIT.
CMIMI 100 EURO PER NJE DHOME NE MUAJ.
DHOMAT NDODHEN NE KATIN E KATERT TE PALLATIT NE FOTO,NE QENDER NE SKELE.
PAJISJET JANE TE PA PERDORURA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim