Jepet vile me qera

Jepet me qera nga: Stilian 19 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Adresa: Rr. Xhaferr Shaba
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Tiranë
vila esht 3 kate e mobiluar kati par sallon guzhin tualet kati dyt dy dhoma gjumi dhe banjo kryesore dhe kati tret nje dhom me tualet brenda ka dhe nje dhom ne bodrum lavanderi dhe garazhd ka dhe oborr, ka dhe sistem ngrohje me oxhak me sistem qe ngron gjith shpin me panel djellor. ka pamje nga TEG.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim