Jepet shtepi me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: marjana 28 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Jepet shtepi me qera be zone e xhamllikut afer gjimnazit cajupi dhe spitaleve shtepia eshte 1+1 e mobiluar me te gjitha sendet shtepiake eshte ne kat the pare te nje vile 3 kateshe .... Dhe gjithashtu lagja eshte shame e qete
Cmimi : 150 mij leke ne muaj
Te interesuarit te telefonojne me kete nor :
0665935641
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim