Jepet me qera grasoniere sip.30 m2

Jepet me qera nga: Rabi 26 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Jepet me qera grasoniere. Ndodhet prane shkollen Deshmoret e Lirise.Midis rruges Sulejman Delvina dhe Margarita Tutulani. Ka kundrabufe dhe uje 24 ore. Jepet per qendrim te gjate.Preferohen cifte dhe te punesuar. Vend i qete large zhurmave.Mundesi reale parkingu.Jepet 23000 lek i diskutushem. Aktuatualisht me qera.Lirohet me 30 Nentor.
Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim