Jepet me Qira ose Shitet per shfrytezim te ndryshe

Jepet me qera nga: Ervin 08 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

70 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Ambjent I pershtatshem per biznes te ndryshem (furre buke,market,palester,call center,bar kafe etj). Siperfaqe e brendshem 125M2 si dhe 35 metra I jashtem me te drejte shfrytezimi (hipoteka). Planimetria eshte e ndryshueshme ne vartesi te nevojes se aktivitetit,objekti eshte I regjistruar si njesi dhe nuk ka probleme per te zhvilluar aktivitet sipas legjislacionit te ri (taksen per M2 e mbajme persiper ne si qiradhenes).Ambjenti eshte dhe ne shitje me cmimin 720€ M/2 (692224654) (adresa ish porcelain I vjeter)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim