Ambient me qera 60 m2 prane Kinema Agimi

Jepet me qera nga: mona 05 Pri 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Ambient me qera 60 m2 , prane Kinema Agimi
Bodrum i sapo rikontruktuar i gjithi (tualet , pllaka, sistemi elektik dhe muret me dekor guri)
Cmimi .......45.000 leke... i diskutueshem
Tel.....+355675203379
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim