Garsoniere me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: Gimi 30 Maj 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
jap shtepi (garsoniere) me qera te ish fusha e aviacionit.E mobiliuar 2 divane qe hapen lavatrice kunder bufe e vogel dhe gjithcka i perket shtepise.ne katin e pare dhome 4m me 5m korridor banjo verante jashte.cmimi 140 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim