Jepet shtepi private me qira.

Jepet me qera nga: Rezart Rama 25 Nën 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani
Sipërfaqe: 146 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Tiranë
Jepet shtepi me qira me siperfaqe 146m2 ( vetem shtepia ) dhe komplet trualli 550m2.

I pershtatshmem per banim, biznes, aktivitete te ndryshme.

Per me shume informacione kontaktoni ne nr : 0682505220 ose 0674851812
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim