Jepet me qera kati pare i nje shtepie private 2+1

Jepet me qera nga: Besnik 19 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Ne Rr. "Ali Visha", shume prane "Qytetit Studenti", Tirane, jap me qera nje Apartament 2+1 me siperfaqe 70 m², i cili zoteron komoditetet e meposhteme: Korridor, Tualet, Ambient Ndenje, Gatim, Dhome Gjumi per Femije, Dhome Gjumi Matrimoniale. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje Shtepie private. Eshte e orientuar J-L, eshte i mobiluar. Ka mundesi parkimi. Eshte nje variant mjaft i pershtatshem per te gjithe ata qe deshirojne te banojne ne nje vend te qete, me ajer te paster, dhe sa me larg zhurmave te qytetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim