Jepet Me Qera

Jepet me qera nga: fatjon gjoka 12 Nën 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Adresa: bulevardi blu
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Kat në çati, Ndërtesë e re
Komuna: Tiranë
Jepet me qera objekti
Jepet me qera kati i 2,3,4
Ndertesa ndodhet ne rrugen kryesore te bulevardit blu posht universiteti bujqesor ne Kamez dhe teper e favorshme per bizneset.Eshte e pajisur me tualete ne cdo kat.Ndertesa eshte shume e mbajtur dhe teper e paster.Cmimi i qeras i diskutueshem.Numer kontakti 0665300740
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim