Apartament me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: Rilind 27 Maj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Tiranë
jepet me qera apartament te komuna parisit pamje specjale nga lulishtja shtepija esht shum e madhe por me kosto te ulet 3+1 siperfaqe 160 meter 2 banjone dhe ballkon te madh e pa mobiluar !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim