Apartament me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: Orland 07 Dhj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Rruga ferit xhajko mbrapa restorant durrsit jepet me qera ap 2+1 140m kati i 5 me ashensor hyrje totalisht e rikostruktuar dhe mobiluar ne menyre bashkohore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim