Apartament me Qera 2+1 i mobiluar

Jepet me qera nga: Nexhi 04 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Tiranë
jepet apartamen me qera 2 dhoma guzhin dhe banjo, vila ndollet tek nen stacioni elektrik rruga besa ose ke frigoriferi. 250 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim