APARTAMENT 1+1 ME QERA MODERN M E JASHTME

Jepet me qera nga: albaprona 24 Nën 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Tiranë
APARTAMENT 1+1 ME QERA - MODERN - MINISTRIA E JASHTME

Apartament 1+1 me Qera , ngjitur me Ministrine e Jashtme , i Rinovuar , me Mobilim te Ri , Cilesor

Kati V me ashensor , 65 m2 , Soxhorno me ambjent ndenje dhe ambjent gatimi , ballkon , dhome gjumi me ballkon , banjo. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe me mobilim te ri e cilesor. Mundesi parkimi me 20 euro ne muaj.
Jepet per te huaj . Qeraja 350 Euro ne muaj .

Albaprona - Tel. 069 77 63 141

www.albaprona.com - albaprona@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim