Magazine ne Berxulle Shitet ose jepet me qera

Jepet me qera nga: Fabio 24 Nën 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Magazine me dy kate me nga 400 m2 secila , rethuar me 4000m toke. Prane komunes Berzull, me rruge te asfaltuar , 2-3 minuta larg nga rruga e Rinasit dhe nga City Park.
E disponueshme per magazinim te cdo malli ose per linja te ndryshme prodhimi.
E kompleuar me energji elekrike dhe uje e kanalazime.
Shitet ose jepet me qera.
Cmimi i diskutueshem
Nr: 0675269482
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim