jepet me qera ambient biznesi

Jepet me qera nga: adushi 19 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

39 000 LEK / muaj

Adresa: Lagjia °1, pranë fushës "Ali Demi",
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lagjia °1, pranë fushës "Ali Demi", jepet me qera ambient biznesi 140m², i completuar me 2 banjo, impiant elektrik 3 fazor, i qetë dhe me mundësi parkingu.
Cmimi; 39000 Lekë/muaj, i diskutueshëm.
Për më shumë detaje; +355 68 28 04 373
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim