Jepet me qera lokal ne Tirane

Jepet me qera nga: eglin 03 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: kodra e diellit
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Urgjent !! Jepert ne qera lokal tek kodra e diellit perball eleonores. Ne gjendje pune i sapo hapur. I paisur me . cdo gje. Kondicionim aspirim . 17 tavolina . Verande 40m . Pagesa duhet paradhenie 1 vit. Cmimi 500 € ne muaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim