Jepet Dyqani me qera hapsire duplex

Jepet me qera nga: Toni 02 Dhj 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

250 LEK / muaj

Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Hapsira e pershkruar , ndodhet n nje zone mjaft te volitshme per biznes te vogel , unaza e re ,Astiri me nje hapsire shfrytezimi duplex, me dy banjo ne dy katet .
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar .0674597526
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim