Jepet Dyqan me Qera Perball Ish Pirro Manit

Jepet me qera nga: Anonim 14 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan 45 metra katror perball ish pirro manit afersisht tek fusha ali demit. Dyqani ndodhet ne rrug kryesore dhe mund te perdoret per shum aktivitete te ndryshme. Cmimi 200 mij lek ne muaj (te vjetra) ndryshe 20 mij lek ne muaj (te reja)
Numer celi: 0662440925
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim