Dyqan me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: Destan 17 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

50 000 LEK / muaj

Adresa: Zogu i zi
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera dyqan 45 m kati pare, i rikostruktuar me banje e koridor,me kondicioner,,50 m poshte gjimnazit Q. Stafa, ngjitur me banken.Ka lulishte e vend te shfrytezushem perpara.
Qera: 350 euro/muaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim