Dyqan me qera ne Tirane

Jepet me qera nga: Fatmir 23 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera,objekt 52 m me pamje nga rruga kryesose Adresa laprak pallatet Hawai.Për me shum info kontaktoni...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim