Ambjenti 164m2 Per Biznese

Jepet me qera nga: Fatjon Dje 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

50 000 LEK / muaj

Adresa: Unaze e Re, ish Astiri
Sipërfaqe: 164 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambjent 164 m2(gjys nendhe) i pershtatshem per magazina, market ,bilardo ,lloto ,palester, laborator,mobileri etj...ambjenti ndodhet ne rruge kryesore tek unaza e re, ish pallati astir (tek El Sahara) ngjitur me deuchcolor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim