Dy garsonira ne Shkoder

Jepet me qera nga: ALBAN FUSHA 14 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

6 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagja KIRAS
Sipërfaqe: 34 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Shkodër
kemi per te dhene me qera dy garsoniera te mobiluara
kati i dyte dhe kati i trete,,cmimi 6500 lek ne muaj,, cmimi i negocueshem ne vartesi te kohzgjatjes se kontrates dhe menyres se pageses,,Aresa:lagja Kiras,,na kontaktoni INFOATLANTIK - REAL ESTATE,,SHITJE-BLERJE-QERA,,kati i DYTE mbi Alpha Bank dhe argjendari Dragusha ,tel.022242600 dhe mobil 0692238513

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim