Apartament me qera ne Shkoder

Jepet me qera nga: ALBAN FUSHA 14 Dhj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Shkodër
JEPET ME QERA apartamet 2+1 kati i trete i mobiluar me siperfaqe 102 m2,,dy dhoma gjumi te mobiluara,saloni dhe guzhina te mobiluara,dy banjo +balkoni,cmimi 250 euro i pa negocueshem,,na kontaktoni INFOATLANTIK - REAL ESTATE,,,shitje - blerje - qera,,kati i dyte mbi Alpha Bank dhe argjendari Dragusha,,ngjitur me kursin e dollarit,,tel.0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim