Apartament me qera ne Shkoder

Jepet me qera nga: ALBAN FUSHA 15 Mar 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ashensor, E mobiluar
Komuna: Shkodër
jepet me qera apartament i ri i mobiluar me siperfaqe 126 m2 kati i 8 me ashensor,ka dy dhoma gjumi te mobiluara,saloni dhe guzhina te mobiluara,2 banjo dhe 2 balkone,,,na kontaktoni ATLANTIK REAL ESTATE,,,SHITJE - BLERJE - QERA,,,kati i DYTE mbi Alpha Bank dhe argjendari Dragusha ,,,ngjitur me kursin e dollarit,,,tel. 0692238513 dhe mobil 022242600
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim