Apartament 1+1me qera ne Shkoder

Jepet me qera nga: Alban Fusha 27 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Shkodër
jepet me qera apartament,, kati i pare ,ne lagjen Perash,me siperfaqe 55m2 ,,e rikonstruktuar dhe mobiluar teresisht,,cmimi 15000 lek/muaj,,cmim i pa negocushem ,, kontrate 12 mujore,,na kontaktoni infoatlantik-imobiliare,,shitje-blerje-qera,,kati i dyte mbi alpha bank,,ngjitur me kursin e dollarit,,tel.022242600,,mobil 0692238513
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim