JAPIM DHOMA ME QERA GJATE MUAJVE TE VERES.JENI T..

Jepet me qera nga: ASTRIT MEHMETI 13 Qer 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK /

Komuna: Sarandë
JAPIM DHOMA ME QERA PER PERIUDHEN E PLAZHIT DHOMAT JANE TE PAJISURA ME TE GJITHA KUSHTET.KEMI DHOMA TEKE ME 2500 LEKE NATA KEMI DHE DHOMA 1+1 ME 3000 LEKE NATA.JEMI SHUME AFER DETIT PARKIM TE GARANTUAR PER CDO KLIENT RRUGA E ASFALTUAR DERI TEK SHTEPIA .NDODHEMI NE LAGJEN NR 4 SARANDE.JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN DHE JU MIREPRESIM PER PUSHIME TE MBARA.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim