Dhome me qera ne Sarandë

Jepet me qera nga: SHKELQIM JUPE 17 Krr 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR /

Komuna: Sarandë
KEMI HYRJE 1+1 ME SALLON GUZHINE DHE DHOME GJUMI.CDO GJE ESHTE PERFEKTE PER TE KALUAR TE QETE PUSHIMET VERORE.PER MUAJIN KORRIK CMIMET JANE 35 EURO DHE PER MUAJIN GUSHT 40 EURO.PER KONTAKTE TEL\00355699487334.JU FALEMINDERIT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim