Dhoma plazhi familjare dhe Garsoniere ksamil.Sar..

Jepet me qera nga: SHERIF SHAHINAJ 26 Qer 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Kemi dhoma plazhi familjare dhe Garsoniere te bollshme me krevat dopio + tek. guzhine banjo.Dhomat jane te pajisura me kondicioner, televizor dhe frigorifer...Shtepia permban verande te bollshme,gjelberim dhe parkim te siguruar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim