Dhoma plazhi Borsh

Jepet me qera nga: Sulo 01 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Sarandë
Jap dhoma me qera.Ne dhome ndodhet krevat dopio,guzhine per gatim,tualet,krevate teke per femije.Ambientet ndodhen prane ujvares.Cmimet jane te arsyeshme dhe kushte mjaft komode
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim