Dhoma Plazhi sarande me pamje te mrekullushme ! ..

Jepet me qera nga: Dhoma Plazhi "HYSENI" 31 Krr 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR /

Komuna: Sarandë
Ofrojmë dhoma plazhi pranë gjirit të qytetit Sarandë,në Lagjjen nr.1,Rruga"Butrinti" ,mbi rrugën kryesore.Objekti ndodhet 50m larg vijës bregdetare.Dhomat që ne ofrojmë janë të ndryshme duke filluar nga dhoma për cifte , garsonjere për 3 vetë deri tek garsonjerat për një familje të madhe.Të gjitha dhomat janë të orientuara me pamje nga deti.
Në dhomat e plazhit "HYSENI" ju do të gjeni sherbimin e internetit willes,parkim për Automjetet tuaja,frigorifer ,kondisioner dhe televizor për çdo dhomë.
Çmimi i akomodimit në keto dhoma është:
Dhoma çift (Pa gatim) - 30 euro nata
Garsoniere për 3 persona - 35 euro nata
Garsoniere për 4 persona - 40 euro nata
Garsoniere për 5 persona - 45 euro nata
Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojnë në nr.tel : 0692586975 dhe 0692586807
Zgjidhni dhomat e plazhit "HYSENI" pasi tek ne do të gjeni pamjen e mrekullueshme të gjirit të Sarandës,higjenen dhe shërbimin cilësor,qe pushimet tuaja ti kaloni ashtu si ju do të dëshironit!
Ju mirëpresim! Keto cmime jane deri ne daten 31 korrik, Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim