DHOMA PLAZHI GARSONIERE NE SARANDE

Jepet me qera nga: Festim Selmanaj 03 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Sarandë
--Ofroj garsoniere per familje dhe cifte në qytetitin e Sarandës ,ne rrugen e peste....perball konviktit ,Rruga" Gjergj Araniti.
-- Objekti ndodhet ne nje pike te qytetit me pamje magjepsese...per me shum shih fotot....

--Garsonierje perfshin dhome per cifte, parkim falas,(24h i vezhguar nga kamera)kondicioner ,frigorifer ,televizor ,te gjitha mjetet e nevojshme per guzhinen...etj

Gjithashtu tek ne, do te gjeni siguri,cilesi,komoditet,jeni te mirepritur!
Prandaj mos ngurroni te telefononi...0692231429 per momentin ndodhem ne Austri mund te telefononi ne 00436644729488 (ose Viber) per te bere pronontimet ne ambjentet tona ose na dergoni mesazh ne email ,Faleminderit

email-- selmanajfestim@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim