Hyrje me qera ne Pogradec

Jepet me qera nga: GERTI 02 Dhj 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Pogradec
Leshoj nje hyrje me qera 2+1 . Ka vetem guzhinen me te gjitha aksesoret te montuar dhe banje te komletuar. Ndodhet ne pallatet e reja ne hyrje te pogradecit nga ana lindore ngjitur me ish karburantin ALPET. Te tre dhomat jane te ekspozuara nga djelli gjate gjithe dites.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim