Ambiente Biznesi/Dyqane me Qera ne Qender Lezhe

Jepet me qera nga: Zyra 06 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Bulevardi Kryesor Lezhe
Komuna: Lezhë
Hapësirat : Të tjera
Ofrojme ambiente te ndryshme me qera ne qender te qytetit te Lezhes:
-Dyqane me siperfaqe te ndryshme deri 500 m2
-Magazina me qera per fason dhe aktivitete te ndryshme deri ne 2000 m2
-Ambiente per Klinika Mjekesore
-Ambiente per Call Center
-Ambiente per shkolla dhe kurse
-Ambiente per zyra, banka dhe institucione te ndryshme.
Cmime te negociushme dhe mundesi bashkepunimi ne biznes.
Ambientet kane; Ashensor, drita-uje 24 ore, parking privat, lulishte, security etj.
Tel: 0692810620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim