Zyre jepet me qera ne Gjirokaster

Jepet me qera nga: klod 05 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: 18 shtatori
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjirokastër
Hapësirat : Zyra
Jepet me qera ambient per shkolle ose zyre, 50m2 , koridor librari, tualet, zyre dhe nje klase , e kompletuar me paisje te ndryshme per shkoll ose zyre. Per me shum info kontakto 0695765644
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim