SHTEPIA

Jepet me qera nga: LUAN 22 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

90 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: RRUGA THOMA KOPACE
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fier
SHTEPI NDODHET AFER SHKOLLAVE DHE KOPESHTIT RRUGA THOMA KOPACE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim