Lokal me qera

Jepet me qera nga: kasem maloku 13 Nën 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: ura lizes
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Elbasan
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
jap me qera ne mengel lokal 500 m2 me vend parkimi me siperfaqe 800 m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim