Hapesire afariste

Jepet me qera nga: albanian inter oil 18 Nën 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

800 EUR / muaj

Adresa: lagja 17 durres unaza e re prane tregut
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ambient i pershtatshem per bank klinike e etj buze rruge mbi 140 metra +80 metra katror parking jepet edhe me afat te gjat deri ne 5 vjet vetem telefonata serjoze.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim