Kerkoj te blej qen husky fermer

Blihet nga: husky 03 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Kafshet shtëpiak : Qen
kerkoj te blej nje qen husky femer 1 deri ne 8 muajsh te jet origjinal dhe me pasaport te rregullt
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim