Samsum galaxy s4 dubai jo funksional

Blihet nga: klo 02 Dhj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
e dua per pjese le te mos punoj fare ose i thyer a i djegur dhe me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim