Dua apartament 1plus 1 nga zona e liqenit te thate

Blihet nga: eri 03 Qer 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Dua apartament 1 plus 1 te mos jete me shume se 60 m dhe te kete cmim te arsyeshem mundesisht te jete me hipoteke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim