Blej bateri te vjetra lap topi me 200 lek te reja

Blihet nga: Inxhinier 18 Nën 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Blej me 200 leke te reja kilogramin bateri te vjetra lap topi. E vlefshme per te gjithe mbledhesit e baterive dhe hekurishtave si dhe individe te interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim