Biciklete

Blihet nga: Leo 07 Dhj 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
: Biçikleta
Jam i interesuar per nje biciklete te vjeter,klasike.Preferohet te jete italiane dhe te kete funksionet e deshiruara.

Nje foto keni me poshte te llojit te bicikletes qe kerkoj.

Cdokush nga ju qe ka nje biciklete te tille dhe qe kerkon ta shese meqenese bicikletat e vjetra su hyn ne pune asnjeriu por mua me duhet per levizje atehere te ME NJOFTOJE qofte ne email,qofte ne nr e celularit qe te kontaktojme e te vendosim per cmimin e te bisedojme me gjere.

UROJ TE MOS PRES GJATE!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim