KERKOJ TE BLEJ NJE KORGPA600

Blihet nga: korg pa600 22 Gsh 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prsh kerkoj te blej nje korg pa 600 nese ndokush e disponon mund te me telefonoje ne kete numer modelet tjera nuk me interesojne faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim