Kerkoj te blej nje frigorifer

Blihet nga: kevin 06 Sht 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
kerkoj te blej nje frigorifer si ne foto kush disponon te telefonoj 0694336651
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim