kerkoj BlackBerry Q10

Blihet nga: android.inc 18 Krr 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
sduhet te ket shenja perdorimi dhe mos jet i hapur..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim