Kerkoj te blej samsung galaxy s4 mini

Blihet nga: Gersi 09 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
origjinal dhe mundesisht jo shume i perdorur

mund te me shkruani ne posten elektronike

faleminderit !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim