Kerkoj s4

Blihet nga: xxxxxx 27 Sht 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoj s4 ne gjendje sa met mir cdo lloj ngjyre pervec t bardhit dhe t kuqit ...cmimin sipas gjendjes te telefoni ..nqs e keni ngjendje shum te mir jap deri ne 310 mji lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim