Kerkoj lg optimus g ose samsung galaxy s3

Blihet nga: 111111 21 Tet 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kerkoj lg optimus g ose samsung galaxy s3 me cimim te arsyeshem ...mund te vij ta mar dhe ne fier nese esht nevoja ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim