Kerkoj iphone 5

Blihet nga: Enea 14 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kam iphone 4s white 16gb i ardhur nga amerika i zhbllokuar fabrikisht punon me cfaredolloj karte.ne gjendje te shkelqyer e mbaj me cover dhe me qese jam i interesuar per iphone 5 + vleften nga ana ime.ndersa per ta shit cmimi esht i padiskutueshem 210€.flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim